نمایش مذهبی داغ مسمار

نمایش مذهبی داغ مسمار که تلاشی از گروه هنری و مذهبی فانوس شب میباشد تمرینات آن از یک ماه قبل شروع شده و در ایام فاطمیه اجرا میشود.

امیرعلی رسولی فرد کارگردان این نمایش مذهبی  گفت : نمایش مذهبی داغ مسمار که ماجرای شهادت حضرت زهرا(س) را روایت میکند ، از یک ماه قبل تمرینات آن در تکیه انصارالمهدی شهرستان بافق آغاز شده است و برای اجرا در ایام فاطمیه آماده میشود.
وی افزود: این نمایش که تلاشی از گروه هنری، مذهبی فانوس شب میباشد با استفاده از نورپردازی  و افکت  اجرا خواهد شد که نورپردازی آن را آقایان امیر رضا کریم زاده و محمد کریمیان و افکت آن را آقای عرفان مرشدزاده بر عهده خواهند داست.
رسولی فرد در ادامه درباره هنرمندان این نمایش گفت:داغ مسمار با هنرمندی آقایان:رسول صبوحی، امین رحیمی پور، محسن رضایی، علی طالعی، ابوالفضل درخشانمهر ،عباس آسایش،فرزاد یوسفی ،مصطفی قانعی،یوسف ابوالحسنی، پوریا زحمتکش ، محمد خالقدادی، حسین برزگری ، حسن حیدری ، یاسین کریمیان  و خانمها: معصومه طالعی ،زهرا تشکری، فاطمه تشکری، زهرا محمودی، انیس مرشدزاده،رقیه خواجه رحیمی ، محدثه حاجی زاده، فاطمه ایرانی ، حدیث محمودی ،مبینا زارع زاده ، ایدا خالقدادی،مریم ابراهیمی، اسما کارگران و نازنین محمدی زاده به روی صحنه خواهد رفت.
مدیر گروه هنری فانوس شب بیان داشت: مدیریت اجرایی را در این کار آقای محمد رضا جلالی ، مدیریت فرهنگی و روابط عمومی آقای محسن دهقان ، اهنگسازی  اقای امیرعلی رسولی ، نوازندگی مهدی ابراهیمی وسرپرستی خواهران را خانم حکیمه زینلی برعهده خواهند داشت.

وی در پایان گفت: از گروه هنری دلشدگان کرج و مداحان گرامی آقایان امیر حسین آزاد، وحید سرداری، مجید نورمحمدی که مداحی و صوت کار را برعهده داشتند تشکر میکنم و برای آنان آرزوی موفقیت دارم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.